Biuro Obsługi Klienta: 17 772-88-10 smartphone kom: 723-979-411

Aktualności

17.12.2021 r. Stoisko firmowe w Carrefour market Rzeszów

Zapraszamy na stoisko firmowe Zakładu mięsnego Smak-Górno w Carrefour market Rzeszów. W każdą sobotę ciepłe wyroby prosto z wędzarni.

Zobacz więcej
07.10.2021 r. Certyfikat SMACZNE BO PODKARPACKIE

Kapituła programu certyfikującego najlepsze produkty spożywcze podkarpackiego przyznała Certyfikat ,,SMACZNE BO PODKARPACKIE’’ dla Zakład Mięsny Smak Górno Sp. z o.o Wędzonki od Gospodarza

Zobacz więcej
09.08.2021 r. Certyfikat Doceń polskie

Certyfikat dla Zakład Mięsny Smak-Górno sp, z o.o Górno za produkt o nazwie Mięso w Galaretce Eko przyznany w programie "Doceń polskie"

Zobacz więcej
WIELKIE OTWARCIE NOWEGO SKLEPU W GÓRNIE

W sobotę 8 maja w Górnie przy naszym Zakładzie ruszył sklep franczyzowy nr 10 000 w ramach sieci rozwijanych w ramach GK Specjał. Jako właściciel placówki zaopatrujemy stoisko mięsne. Zapraszamy na zakuty w super promocyjnych cenach.

Zobacz więcej
10.11.2020 Doceń Polskie

Kiełbasianka tradycyjna z Górna
została odznaczona
Certyfikatem DOCEŃ POLSKIE !

Zobacz więcej
10 Listopad 2020 ,, Doceń Polskie ‘’

Kiełbasianka tradycyjna z Górna została odznaczona Certyfikatem DOCEŃ POLSKIE !

Zobacz więcej
24 Wrzesień 2020 SMACZNE BO PODKARPACKIE

23 .09.2020 Kapituła programu certyfikującego najlepsze produkty spożywcze podkarpackiego przyznała Certyfikat ,,SMACZNE BO PODKARPACKIE’’ dla linii smalców w słojach z Górna

Zobacz więcej
23.09.2020 SMACZNE BO PODKARPACKIE

Kapituła programu certyfikującego najlepsze produkty spożywcze podkarpackiego przyznała

Certyfikat "SMACZNE BO PODKARPACKIE"  dla linii smalców w słojach z Górna

Zobacz więcej
25.06.2020 Nowości w ofercie !!!

Dania gotowe "jak u mamy" już w sklepach !
Linia gotowych dań to BIGOS, KAPUSTA Z GRZYBAMI, KWAŚNICA-zupa, PULPETY W SOSIE POMIODOROWYM, FLACZKI WOŁOWO-WIEPRZOWE.

Zobacz więcej
22.06.2020 AGRO POLSKA 2020

Z dumą informujemy ,że nasze produkty ( smalec z cebulą, smalec z mięsem i cebulką, smalec z mięsem i czosnkiem niedźwiedzim, smalec z suszonym pomidorem, smarowidło gospodarza, pulpety w sosie pomidorowym, bigos , kwaśnica, flaczki wołowo-wieprzowe, kiełbasianka , golonka ) Otrzymały Licencję na Godło promocyjne AGRO POLSKA.

Zobacz więcej
20.05.2020 #PRODUKT POLSKI

Pamiętajcie !!!
Wasze codziennie decyzje zakupowe to realny wpływ na funkcjonowanie naszej rodzimej gospodarki! Wybierajcie produkty oznaczone logo #ProduktPolski

Zobacz więcej
04.05.2020 XIV edycja Targów Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków” 2020 ZOSTAŁA ODWOŁANA

W związku z sytuacją epidemiologiczna tegoroczna edycja Targów została odwołana

Zobacz więcej
14.02.2020 Nowość - Pasztet z fasola i wieprzowiną

Pasztet z fasolą i wieprzowiną - wyprodukowany w 100% z fasoli wrzawskiej.
Jesteśmy bardzo dumni, że nasza nowość cieszy się zainteresowaniem w jednej z największych sieci sprzedaży w Polsce!

Zobacz więcej
14.12.2019 Polska Food Festival w Brukseli

Nasze eko słoje oraz PODKARPACKIE SKARBY cieszyły się wielkim zainteresowaniem podczas Polska Food Festival w Brukseli, organizowanym na terenie Ambasady RP.

Zobacz więcej
6-7.12.2019 EKOGALA -TARGI Żywności ekologicznej i tradycyjnej

XIII Edycja Targów Ekogala odbyła się 6-7 grudnia w Jasionce
Ekogala to jedna z największych imprez w regionie. Miejsce, gdzie każdy może skosztować oraz zaopatrzyć się w dobrej jakości żywność. To również okazja do poszerzania swojej wiedzy na temat zdrowego trybu życia i ochrony środowiska.
Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska!

Zobacz więcej
2.12.2019 Certyfikat SMACZNE BO PODKARPACKIE

Certyfikat SMACZNE BO PODKARPACKIE dla nowej linii EKOLOGICZNE KONSERWY W SŁOJACH.
Program organizowany jest przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie. Kapitułę Programu tworzą eksperci rynku spożywczego, osób zaufania publicznego oraz przedstawicieli mediów, którzy zapoznali się z przedstawioną przez producentów dokumentacją oraz wynikami badań wykonanych przez ekspertów z Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno - Spożywczych w Rzeszowie oraz z Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Rzeszowie.

Zobacz więcej
6-7.11.2019 XXII Targi Specjału w G2A Arena w Jasionce

XXII Targi Specjału ,,Biznes-Żywność-Medycyna-Autoflota'' odbyły się 6-7 listopada w G2A Arena w Jasionce. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji towarzyszących oraz występy Gwiazd muzycznych. Jako wystawca zaprezentowaliśmy premierowo naszą nową linię PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH o których też wspomniała Urszula Miazga podczas panelu ,,Branża mięsa w dobie mody na fit, eko i bio''.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Zobacz więcej
18-20.10.2019 Targi NATURA FOOD w ŁODZI

Zapraszamy serdecznie na nasze wspólne stoisko wraz ze Stowarzyszeniem PROCARPATHIA podczas największych targów zdrowej żywności NATURA FOOD w Łodzi !!!
Pragniemy poinformować ,że podczas tego wydarzenia będziemy PREMIEROWO prezentować naszą ofertę słoików EKOLOGICZNYCH !!!!! Jesteśmy na stoisku C3
Czekamy na WAS !!!

Zobacz więcej
16-17.10.2019 Targi HORECA G2A Arena Jasionka

W dniach 16.10 do 17.10 w Jasionce w obiekcie G2A Arena odbyły się tragi HORECA na których mieliśmy przyjemność się wystawiać, w związku z tym przygotowaliśmy ciekawą ofertę i częstowaliśmy naszym znakomitym udźcem pieczonym.

Zobacz więcej
5-9.10.2019 Targi -ANUGA 2019 w Kolonii

Międzynarodowe targi przemysłu spożywczego Anuga 2019 to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie branży spożywczej w Europie. W tym roku mieliśmy przyjemność zostać jednym z ponad 7000 wystawców z całego świata !


Zobacz więcej
19.09.2019 I MIEJSCE W RANKIGU ,,RÓWNI W BIZNESIE ''

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zajęliśmy I MIEJSCE w ogólnopolskim rankingu "Równi w biznesie" Polskiej Izby Handlowej.
Jesteśmy dostawcą, który w kategorii KONSERW sprawiedliwie traktował konsumentów ze sklepów mało formatowych, dyskontów i supermarketów.

Zobacz więcej
10-11.08. 2019 CARTONY CUP w Sokołowie Młp.

CARTONY CAP - turnieje piłki nożnej zarówno dzieci jak i starszych zorganizowane zostały przez Akademię Futbolu TG Sokół. Z wielką przyjemnością wsparliśmy inicjatywę częstując uczestników naszymi kiełbaskami z grilla.

Zobacz więcej
4.08.2019 Festiwal Dziedzictwa Kresów Basznia Dolna

Festiwal Dziedzictwa Kresów w Baszni Dolnej odbył się 4 sierpnia 2019 roku, mieliśmy przyjemność wystawić do degustacji nasze wyroby.

Zobacz więcej
30.08.2019 Kongres 60 milionów w G2A Arena Jasionka

Kongres 60 milionów to międzynarodowe wydarzenie podczas którego prowadzone są spotkania, konferencje i warsztaty z udziałem Polonii z całego świata. Mieliśmy przyjemność częstować naszymi smakołykami.

Zobacz więcej
11.05.2018 POLAGRA FOOD 2018

Podczas tegorocznej edycji targów POLAGRA FOOD mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dwóch wydarzeniach jako: LAUREAT nagrody w konkursie ,, POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2018 ‘’ dla wyrobu KIEBASIANKA Z DZICZYZNĄ , oraz w ,, Strefa Inspiracji ‘’ Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa – Panel dyskusyjny na temat ,, Mam certyfikat jakości i co dalej ?
W dyskusji brała udział Urszula Miazga – opisując praktyczne korzyści oraz oczekiwania związane z uczestnictwem w systemie ,,Jakość i Tradycja’’.

Zobacz więcej
16.07.2018 Konkurs Polskie Smaki Kniei

W sobotę 14 lipca w Narolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dla Przetwórców Dóbr Leśnych pn. „Polskie Smaki Kniei” przeprowadzonego w ramach XIX Jarmarku Galicyjskiego – Smaki Roztocza. Do konkursu zgłosiliśmy naszą KIEŁBASIANKĘ z DZIKA która została nagrodzona!!! Dziękujemy bardzo panu Marcinowi Purgacz - Ambasadorowi Marki Podkarpackie Smaki za odebranie nagrody w naszym imieniu.

Zobacz więcej
9.11.2018 XXI edycja Targów 2018

W dniach 7-8 listopada 2018 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego wydarzenia organizowanego w  w Jasionce, odbyła się XXI edycja Targów Biznes-Żywność- Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2018 r. wydarzenie organizowane przez firmę SPECJAŁ.
W konkursie wystawienniczym ZŁOTY MEDAL otrzymała kiełbasa z czosnkiem niedźwiedzim.

Zobacz więcej